Współpraca

współwydanie

WSPÓŁWYDAWCA – zapraszam do współpracy

Pierwszy nakład powieści „Tylko dobrzy ludzie zostali” rozszedł się jedynie za pośrednictwem autorskiej strony internetowej oraz allegro w ciągu niespełna dwóch miesięcy. Zważywszy na fakt, że jestem self publisherem i nie korzystam z narzędzi dostępnych przy współpracy z wydawnictwami – poczytuję to sobie za swój sukces wydawniczy.

Powieść zebrała bardzo pozytywne opinie (recenzje i komentarze zamieściłam w zakładce dotyczącej powieści), w związku z czym zainteresowanie było, a właściwie nadal jest duże.

Aktualnie przygotowuję się do drugiego wydania – również z numerem ISBN i ze związanymi z tym obowiązkami, tj. przekazanie książek do bibliotek wojewódzkich, co automatycznie zwiększy ich dostępność.

W zamian za wsparcie finansowe  drugiego wydania powieści „Tylko dobrzy ludzie zostali” oferuję następujące działania:

  • oficjalne podziękowanie w przedmowie powieści
  • umieszczenie logo na końcu książki, na specjalnej stronie poświęconej sponsorowi/sponsorom
  • przekazanie części (w ilości ustalonej w ramach indywidualnej umowy) na potrzeby marketingowe i PR sponsora
  • inne, zaproponowane przez sponsora.

Warunki ustalone pomiędzy stronami zostaną zawarte w umowie sponsorskiej, a na życzenie i zgodnie z ustalonymi warunkami może być wystawiona faktura.

Będę wdzięczna za każdy, nawet niewielki wkład w wydanie powieści.

 

Kontakt:

tel. 605 884 661

mail: aldonazg@o2.pl

 

WSPÓŁPRACA

Wpadły Wam kiedyś w ręce materiały reklamowe – wspaniale zaprojektowane i starannie wykonane, kuszące fantastycznymi fotografiami, a które jednak zniechęcały niestarannością językową?

A może promotor odrzucił pracę na etapie „pierwszego czytania”, bo po kilku stronach zaczął mieć wątpliwości odnośnie własnej znajomości ortografii?

Stworzyliście fantastyczną stronę internetową, naszpikowaną frazami kluczowymi, ale klient nie jest zachwycony ilością niedociągnięć stylistycznych i interpunkcyjnych?

Na pewno. Choć raz, ale jednak… TEN raz wystarczył…

Lubię pracę ze słowem pisanym. Współpracuję z wydawnictwem naukowym jako korektor i redaktor techniczny, wspomagam agencje reklamowe i autorów blogów. Nie wszyscy mogą wszystko i szkoda tracić czas i wenę na poszukiwanie norm językowych, gdy terminy gonią 🙂 Stanowię solidy support service – w ramach usług proponuję korektę, copywriting, tworzenie tekstów publicystycznych i naukowych.

Piszesz bloga?

Przed Tobą obrona pracy magisterskiej lub licencjackiej?

Masz agencję reklamową?

Jesteś rzutkim copywriterem, ale niedomagasz gramatycznie i stylistycznie?

Napisz do mnie, z pewnością pomogę: aldonazg@o2.pl

 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Do góry