O mnie

Polonistka z wykształcenia i zamiłowania.

Zakochana w czytaniu od zawsze, a w pisaniu – od jakiegoś czasu, ale za to intensywnie 🙂

Odważyłam się wejść na rynek wydawniczy jako selfpublisher z pierwszą powieścią, a trzy kolejne zostały wydane pod szyldem Wydawnictwa Vectra. Mój debiut przypadł dość późno, co jest doskonałym dowodem, że na realizację marzeń ZAWSZE jest dobry czas, niezależnie od tego, czy masz lat 20. czy… odrobinę więcej 😉

 

Doświadczenie zdobywałam jako copywriter (blogi, social media, teksty reklamowe, promocyjne), ghost writer, korektor i redaktor techniczny wydawnictw uniwersyteckich. Daję wsparcie przy tworzeniu i „szlifowaniu” treści, konsultuję teksty na każdym niemal etapie edukacyjnym, czyli od prac szkolnych po prace semestralne, licencjackie i magisterskie.

 

Prywatnie: żona, matka dorosłego syna, właścicielka leciwego, psiego „adopciaka”. Wielbicielka podróży, tych dużych i tych całkiem małych, amatorka morza i Karkonoszy, uzależniona od czekolady i literatury, thrillerów, filmów obyczajowych oraz seriali kryminalnych (komedie traktuję jak terapię).  Mieszkanka urokliwej Zielonej Góry, znanej z odradzającego się winiarstwa i Winobrania.

 

Największa niespodzianka? Nominacja do Osobowiości Roku 2020 (kategoria: KULTURA) w plebiscycie Gazety Lubuskiej.